Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Město Protivín
MěstoProtivín

Nadace ČEZ

Podpořené projekty

„Alej průtahová v Protivíně"

Realizována za nadační podpory NADACE ČEZ v prosinci 2019.

„Alej průtahová v Protivíně"

11. dětské hřiště, tentokrát v místní části Selibov

Město Protivín vybudovalo v pořadí již 11. dětské hřiště, tentokrát v místní části Selibov. Toto hřiště je vybudováno v přírodním stylu a za významného přispění NADACE ČEZ, která městu poskytla finanční prostředky ve výši 80% celkových nákladů. Hřiště bude využíváno nejen dětmi ze Selibova, ale i návštěvníky Pohádkové kovárny. Herní prvky byly vybrány dle požadavků Osadního výboru Selibov.

11. dětské hřiště, tentokrát v místní části Selibov

Dětské hřiště Krč u Protivína

Město Protivín vybudovalo v pořadí již 12. dětské hřiště, tentokrát v místní části Krč u Protivína. Toto hřiště je vybudováno za významného přispění NADACE ČEZ, která městu poskytla finanční prostředky ve výši 80% celkových nákladů. Hřiště bude využíváno dětmi z Krče a blízkého okolí a z mateřské školy. Herní prvky byly vybrány tak, aby byly vhodné pro menší i větší děti.

Dětské hřiště Krč u Protivína

Dětské hřiště Záboří u Protivína

Město Protivín vybudovalo v pořadí již 13. dětské hřiště, tentokrát v místní části Záboří u Protivína. Toto hřiště je vybudováno za významného přispění NADACE ČEZ, která městu poskytla finanční prostředky ve výši 80% celkových nákladů. Hřiště bude využíváno dětmi ze Záboří a blízkého okolí. Herní prvky byly vybrány tak, aby byly vhodné pro menší i větší děti.

Dětské hřiště Záboří u Protivína

Fotbalové hřiště – brána a sociální zařízení

Fotografie v příloze

Klubovna a šatny čp. 1069 na fotbalovém hřišti v Protivíně

Město Protivín vybudovalo a zkolaudovalo nový objekt klubovny a šaten čp.1069 na fotbalovém hřišti v Protivíně. Nové zázemí obsahuje kompletní vybavení jak pro sportovce, tak prostor pro občerstvení všech návštěvníků areálu, bezbarierové sociální zařízení a také venkovní posezení.
Vnitřní vybavení tohoto zázemí bylo pořízeno i díky významné finanční podpoře NADACE ČEZ, která přispěla částkou Kč 220.000,-.

Odbahnění požární nádrže ve Chvaleticích

-

Odbahnění požární nádrže ve Chvaleticích

Odbahnění požární nádrže ve Chvaleticích a vybudování nové parkovací plochy u dětského zdravotního střediska

Obě akce byly vybudovány za významné finanční pomoci NADACE ČEZ.
NADACE ČEZ přispěla částkou Kč 250.000,- na Odbahnění požární nádrže ve Chvaleticích a částkou ve výši Kč 500.000,- na Parkovací plochu u dětského zdravotního střediska.

Opravené chodníky ve 2. MŠ

Fotografie v příloze

Parkoviště u zdravotního střediska

-

Parkoviště u zdravotního střediska

Vybavení městského sportovního areálu

Nadace ČEZ v rámci projektu „Vybavení městského sportovního areálu„ poskytla příspěvek ve výši Kč 350.000,- na vybavení sportoviště venkovními tréninkovými cvičebními stroji a dovybudování prostoru pro streetball včetně montáže košů.

Vybavení městského sportovního areálu

Mohlo by Vás zajímat