Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Město Protivín
MěstoProtivín

Projekty

Dopravní automobil pro JSDH Protivín

Jednotka požární ochrany z Protivína bude jezdit k zásahům s novým vozidlem. Protivínští hasiči v tomto týdnu převzali klíčky od nového moderního vozidla MAN TGE v základním provedení dle Technických podmínek pro dopravní automobil. Město Protivín získalo na automobil dotaci ve výši 300 000 Kč od Jihočeského kraje a 450 000 z GŘ HZS Ministerstva vnitra. Celková cena DA je 2 003 760 Kč vč. DPH.

opravního automobilu pro JSDH Protivín 1

Dopravní automobil pro JSDH Protivín

Město Protivín získalo dotaci na pořízení dopravního automobilu pro JSDH Protivín. Nákup automobilu byl podpořen dotací z jihočeského kraje ve výši 300 000 Kč a dotací z Generálního ředitelství Hasičské záchranné služby Ministerstva vnitra ve výši 450 000 Kč. JSDH v současné době nemá k dispozici žádný dopravní automobil, díky poskytnuté dotaci bude pořízeno nové, moderní, plně vybavené vozidlo. Jednotka požární ochrany z Protivína tedy bude připravena k zásahům s novým, spolehlivým vozem.

Dopravní automobil pro JSDH Protivín

Projekt zodolnění požární zbrojnice

Projekt „Zodolnění požární zbrojnice JSDHO Protivín" je spolufinancován Evropskou unií.
Hlavním cílem projektu jsou stavební úpravy hasičské stanice JSDHO Protivín, které povedou ke zvýšení odolnosti objektu a s tím související lepší připravenost jednotky pro rychlé a efektivní poskytnutí pomoci obyvatelstvu zasaženému mimořádnou událostí.

Projekt zodolnění požární zbrojnice

Rekonstrukce školní budovy ZŠ Protivín

Výměna oken, zateplení dvorního přístavku a řešení vnějšího prostranství.
Projekt rekonstrukce ZŠ Protivín byl podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje, poskytnutou dotací z Krajského investičního fondu.

Rekonstrukce školní budovy ZŠ Protivín

Stavební úpravy a modernizace sociálního zařízení ZŠ Protivín

Projekt „Stavební úpravy a modernizace sociálního zařízení ZŠ Protivín“byl spolufinancován z prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

Stavební úpravy a modernizace sociálního zařízení ZŠ Protivín

Vnitřní stavební úpravy sociálů a tříd školního pavilonu ZŠ Protivín

Realizovaná investiční akce „Vnitřní stavební úpravy sociálů a tříd školního pavilonu ZŠ Protivín“, která proběhla v průběhu letních prázdnin 2023, byla podpořena z rozpočtu Jihočeského kraje, poskytnutou dotací z Krajského investičního fondu.

Vnitřní stavební úpravy sociálů a tříd školního pavilonu ZŠ Protivín 1

Mohlo by Vás zajímat