Podpořené projekty

Odbahnění požární nádrže ve Chvaleticích a vybudování nové parkovací plochy u dětského zdravotního střediska - obě akce byly vybudovány za významné finanční pomoci NADACE ČEZ .

NADACE ČEZ přispěla částkou Kč 250.000,- na Odbahnění požární nádrže ve Chvaleticích a částkou  ve výši Kč 500.000,- na Parkovací plochu u dětského zdravotního střediska. 
Parkoviště u zdravotního střediska

P1000271 P1000272Odbahnění požární nádrže ve Chvaleticích

P1000352 P1000353Fotbalové hřiště - brána a sociální zařízení


Fotografie (PDF, do nového okna)Opravené chodníky ve 2.MŠ

Fotografie
(PDF, do nového okna)


Město Protivín vybudovalo a zkolaudovalo nový objekt klubovny a šaten čp.1069 na fotbalovém hřišti v Protivíně. Nové zázemí obsahuje kompletní vybavení jak pro sportovce, tak prostor pro občerstvení všech návštěvníků areálu, bezbarierové sociální zařízení a také venkovní posezení.
Vnitřní vybavení tohoto zázemí bylo pořízeno i díky významné finanční podpoře NADACE ČEZ, která přispěla částkou Kč 220.000,-.

Fotografie (PDF, do nového okna)Město Protivín vybudovalo v pořadí již 11. dětské hřiště, tentokrát v místní části Selibov. Toto hřiště je vybudováno v přírodním stylu a za významného přispění NADACE ČEZ, která městu poskytla finanční prostředky ve výši 80% celkových nákladů. Hřiště bude využíváno nejen dětmi ze Selibova, ale i návštěvníky Pohádkové kovárny. Herní prvky byly vybrány dle požadavků Osadního výboru Selibov.

001