Upozornění pro občany

Z důvodu konání voleb do obecních zastupitelstev, kdy pracovnice Finančního odboru (FO) Městského úřadu Protivín jsou zapisovatelkami okrskových volebních komisí, budou kanceláře FO v čp. 21 v pátek dne 23. září 2022 uzavřeny. Děkujeme za pochopení.
 
Ing. Miloslav Koza, tajemník MěÚ Protivín


Informace pro občany odebírající teplo z domovní nebo blokové kotelny

Stát pomůže s vysokými cenami energií všem domácnostem. Tedy těm, co používají elektřinu, plyn i domácnostem, které topí přes domácí kotelny i přes centrální vytápění.
Více informací a formuláře na webu www.mpo.czCesta k Protivínu 2022

Uzavření Infocentra

Turistické informační centrum Protivín bude 28. 9. 2022 zavřeno a 29. 9. 2022 bude z technických důvodů otevřeno od 8:00 do 11:00 hodin.
Přejeme všem krásné dny.


My v tom jihočechy nenecháme II

Město Protivín se zapojilo do výše jmenovaného dotačního programu Jihočeského kraje. Žádosti včetně všech příloh dokládajících oprávněnost nároku pro vyplacení podpory mohou zájemci podávat prostřednictvím podatelny MěÚ Protivín, Masarykovo nám. 128, Protivín od 01.09.2022 do 31.12.2022.

Bližší informace k dotačnímu programu jsou zveřejněny na webových stránkách Jihočeského kraje: https://myvtomjihocechynenechame.cz/.


Pozvánka na besedu

Město Protivín vás zve v pondělí 19. září od 17.00 hodin do kinosálu Měks na besedu „Co se povedlo a nepovedlo aneb pravda o našem městě". Program (PDF, do nového okna)